MINDOK KRYCÍ JMÉNA AKCE

Katalogová cena bez DPH: 412,50 Kč

Katalogová cena s DPH: 499 Kč

Akční sleva 8 %

Vaše cena bez DPH: 379,50 Kč

Vaše cena s DPH: 459,50 Kč

  • Katalogové číslo: M223
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): 1

Katetní hra krycí jména MINDOK

Původní česká hra autora Vlaadi Chvátila, která sbírá úspěchy po celém světě. Vítěz nejprestižnějšího světového ocenění Spiel des Jahres 2016 a dalších světových cen. Nejlepší párty hra historie dle celosvětové herní databáze Boardgamegeek.com.

Hlavní špión řekne: "Vlna 2". Najdete ta dvě správná slova, která vám pomohou k vítězství? Skrytou identitu všech 25 agentů znají jen hlavní špióni. Ostatní hráči znají agenty pouze pod jejich KRYCÍMI JMÉNY. Týmy spolu soupeří o prvenství v úspěšném kontaktování všech svých agentů. Hlavní špióni předkládají jednoslovné indicie pro skupinu slov zobrazených na stole. Spoluhráči se pokoušejí uhodnout slova své barvy a vyhnout se slovům patřícím soupeři. Opravdový profesionál nikdy nekontaktuje nájemného vraha. KRYCÍ JMÉNA: skvělá zábava pro všechny, kdo si rádi hrají se slovy.

Hra Krycí jména obsahuje:

16 karet agentů ve dvou barvách, kartu dvojitého agenta, 7 karet náhodných kolemjdoucích, kartu nájemného vraha, 40 karet klíčů, stojánek na karty, přesýpací hodiny, 200 oboustranných karet s krycími jmény


počet hráčů 2 - 8

věk od 10 let
Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky